МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПИТУВАННЯ
КОНТАКТИ
PDF Друк e-mail

РЕВАНШ «ПОДАТКОВОЇ ОЦІНКИ» НЕ ВІДБУВСЯ

 

20 грудня 2016 року

 

Під час сьогоднішнього засідання Верховної Ради України, присвяченого розгляду питань про внесення змін до Податкового кодексу України, депутатами, всупереч вчорашньому рішенню Комітету з питань податкової та митної політики, не було підтримано поправку №9 народного депутата Сольвара Р.М. до проекту Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році (№5132), якою пропонувалося внесення змін до статті 172 ПКУ з метою запровадження в Україні автоматизованої системи контролю за визначенням оціночної вартості (електронної системи перевірки показників, які пов’язані з визначенням оціночної вартості об’єктів оподаткування).

 

 

Revenge-of-the-tax-assessment-failed

 

 

Згідно порівняльної таблиці до другого читання від 20.12.2016 по проекту Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році (№5132 від 15.09.2016) поправка №9 народного депутата Сольвара Р.М. щодо внесення змін до статті 172 ПКУ з метою запровадження в Україні автоматизованої системи контролю за визначенням оціночної вартості була розглянута і підтримана напередодні членами Комітету з питань податкової та митної політики.

 

Безпосередній розгляд даної поправки депутатами Верховної Ради України розпочався сьогодні лише о 20:07 вечора. В ході обговорення слово взяв народний депутат Галасюк Віктор Валерійович, який достатньо різко розкритикував запропоновані нововведення. Як наслідок, за результатами остаточного голосування, яке відбулося о 20:09 вечора, рішення щодо внесення змін до статті 172 ПКУ не було прийняте («за» проголосувало лише 114 народних депутатів, «проти» – 21, «утрималось» – 39, «не голосувало» – 187), а сама поправка №9 народного депутата Сольвара Р.М. була відхилена в цілому (поіменне голосування про підтримку поправки №9 народного депутата Сольвара Р.М. до проекту Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році (№5132)).

 

Таким чином, стаття 172 Податкового кодексу України за результатами сьогоднішнього голосування у Верховній Раді України не зазнала жодних змін і залишається на даний момент у чинній редакції.