МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПИТУВАННЯ
КОНТАКТИ
Підписатися на розсилку
PDF Друк e-mail

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
«ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ФАХІВЦІВ ОЦІНКИ»

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ НОВИН

Всеукраїнська Асоціація Фахівців Оцінки (АФО) постійно інформує своїх членів, а також інших представників оціночної спільноти та просто зацікавлених осіб, про останні актуальні новини з області оцінки, економіки, фінансів, політики, законодавства, юриспруденції, оподаткування, саморегулювання та інших, суміжних з професійною оціночною діяльністю областей, шляхом персоналізованої щотижневої адресної розсилки по електронній пошті. На сьогоднішній день дана послуга абсолютно безкоштовно доступна кожному бажаючому.

 

Отримуйте професійні новини першими!

postman

 

support_02

ЯК ОТРИМУВАТИ НОВИНИ?


 

Для того, щоб отримувати професійні новини від АФО, достатньо просто надіслати зі своєї електронної скриньки коротке повідомлення (наприклад, «Хочу отримувати розсилку новин») на адресу служби технічної та інформаційної підтримки Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Після цього Вашу електронну адресу буде автоматично включено до списку щотижневої розсилки новин.

 

Замовити розсилку від АФО можна також для своїх колег, друзів та партнерів. Для цього у тексті відповідного повідомлення просто необхідно зазначити їхні електронні адреси з припискою, наприклад, «Бажають отримувати розсилку новин».

 

support_02

ЩО ЧЕКАТИ ВІД РОЗСИЛКИ НОВИН?


 

До розсилки потрапляють найсвіжіші матеріали з офіційного сайту Всеукраїнської Асоціації Фахівців Оцінки (АФО):

  • актуальні та оперативні новини;

  • практичні консультації та поради;

  • аналітичні матеріали;

  • фахові статті та література;

  • анонси подій;

  • зміни законодавчої та нормативно-методичної бази.

 

support_02

ЯКЩО НОВИНИ НЕ ПРИХОДЯТЬ?


 

У випадку, якщо Ви раніше отримували новини, проте з певних причин, вони перестали Вам надходити на електрону пошту, перш за все, перевірте папку «Спам».

 

Якщо це не допомогло або Вам взагалі жодного разу не приходили новини від АФО, напишіть, будь ласка, повідомлення до служби технічної та інформаційної підтримки сайту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . У своєму зверненні коротко опишіть проблему.

 

support_02

ЯК ВІДМОВИТИСЯ?


 

Відмовитися від розсилки новин можна, надіславши до служби технічної та інформаційної підтримки сайту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду коротке повідомлення (наприклад, «Бажаю відмовитися від розсилки новин») з Вашої електронної скриньки.

 

support_02

ЧИ ІСНУЄ АЛЬТЕРНАТИВА?


 

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від АФО частіше, аніж раз на тиждень, і являєтесь користувачем соціальної мережі Facebook, пропонуємо Вам підписатися на нашу сторінку:

 

facebook_icon

https://www.facebook.com/afo.com.ua

 

Ми прагнемо бути ближче до наших друзів, колег і партнерів, а також підтримувати неформальне спілкування з усіма, хто пов’язаний з ринком професійних оціночних послуг.

Повернутися на початок