МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПИТУВАННЯ
КОНТАКТИ
WAVO | World Recognized Valuer
PDF Друк e-mail

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
«ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ФАХІВЦІВ ОЦІНКИ»

WAVO WRV – The Global Valuer Alliance

На Генеральній Асамблеї Всесвітньої Асоціації Оціночних Організацій (World Association of Valuation Organizations – WAVO), яка відбулася 14 червня 2019 року в Німеччині в місті Франкфурт-на-Майні, Всеукраїнську Асоціацію Фахівців Оцінки (Pan-Ukrainian Association of Valuation Specialists – PUAVS) було прийнято в члени WAVO із врученням відповідного Сертифіката члена WAVO, а також досягнуто домовленість про надання PUAVS від уповноваженого органу WAVO права сертифікації своїх членів з присвоєнням статусу WRV – World Recognized Valuer (Всесвітньо Визнаний Оцінювач), впровадженого WAVO – найбільш глобальною організацією оцінювачів.

 

wavo-wrv-world-recognized-valuer

 

У вересні 2019 року для проведення міжнародної сертифікації практикуючих оцінювачів на отримання статусу WAVO-WRV рішенням Президії PUAVS була створена Комісія з Міжнародної Сертифікації (КМС). У своїй діяльності КМС керується Положенням про порядок міжнародної сертифікації оцінювачів на присвоєння статусу WAVO-WRV та спирається на керівні настанови з цього питання Виконавчого Комітету WAVO (WAVO Executive Board – www.wavoglobal.org).

Восени 2019 року PUAVS також набула членства в Міжнародній Раді по Стандартах Оцінки (The International Valuation Standards CouncilI – IVSC), отримавши відповідний сертифікат. Даним сертифікатом засвідчується факт дотримання з боку PUAVS стратегічних цілей IVSC, шляхом участі у розробці, ухваленні та реалізації Міжнародних стандартів оцінки (International Valuation Standards – IVS) та розвитку професії оцінювача в усьому світі.

Наприкінці жовтня 2019 року вперше у Східній Європі відбулася сертифікація оцінювачів – членів PUAVS, – на статус WRV. За результатами відповідної сертифікаційної сесії 31 (тридцять один) оцінювач із числа членів PUAVS отримали статус WRV.

 

 

Партнером WAVO є IVSC і тому основною вимогою до претендентів на статус WRV є знання IVS та уміння застосовувати їх в практичній оцінці. Своєрідність Першої сертифікації на статус WRV зумовив той факт, що сертифікація проводилась на базі нової редакції IVS -2019, які будуть введені в дію з 31 січня 2020 року. Сертифікаційна сесія підтвердила високий рівень знань оцінювачів як фахівців професійної оцінки і ґрунтовну теоретичну підготовку в розумінні положень і вимог IVS-2019.

PUAVS надіслано перелік всіх оцінювачів зі статусом WRV в штаб-квартиру WAVO в Сінгапурі. За фактом погодження та розміщення повного списку цих осіб на офіційному сайті WAVO, відповідний перелік українських оцінювачів зі статусом WRV розміщено віднині і на офіційному сайті PUAVS.

Вітаємо всіх оцінювачів WRV і бажаємо всім їм творчих успіхів!

 

Повернутися на початок