МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПИТУВАННЯ
КОНТАКТИ
Підтримка сайту АФО
PDF Друк e-mail

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
«ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ФАХІВЦІВ ОЦІНКИ»

ПІДТРИМКА САЙТУ АФО

Дякуємо Вам за те, що Ви з нами! Кожен день Всеукраїнська Асоціація Фахівців Оцінки (АФО) намагається зробити для Вас більше, постійно розширюючи інформаційне наповнення даного ресурсу. Тому, якщо сайт АФО сподобався Вам, і у Вас з’явилося бажання будь-яким чином підтримати нас у його подальшому розвитку, пропонуємо Вам найбільш актуальні на сьогоднішній день напрямки такої допомоги.

 

Ми щиро вдячні Вам за Вашу готовність нас підтримати!

support_01

 

support_02

ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА


 

Нам важлива будь-яка допомога – від збору інформації зі ЗМІ для стрічки новин до публікації тематичних статей. Тому, відправивши відповідне повідомлення на адресу електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ви можете поділитися з нами (та іншими відвідувачами сайту) інформацією, яку Ви не знайшли на нашому сайті, але вважаєте її цікавою і гідною анонсування. Це можуть бути спеціалізовані новини, ринкові індикатори, всілякі аналітичні огляди, фінансові та макроекономічні показники, авторські статті та замітки, критичні відгуки і т.п.

 

Якщо Ви ведете власний блог (онлайновий щоденник) або регулярно берете участь у роботі якого-небудь форуму, поштової розсилки, або якщо у Вас є свій сайт або розділ на сайті – згадка про АФО, що супроводжуватиметься відповідним гіперпосиланням www.afo.com.ua, буде всіляко вітатися.

 

support_03

 

Також Ви можете шляхом прямих контактів або за допомогою всіляких електронних ресурсів (наприклад, соціальних мереж) зацікавити своїх друзів, колег і партнерів інформацією, опублікованою на нашому сайті, або просто розповісти їм про Всеукраїнську Асоціацію Фахівців Оцінки (АФО), її стратегічні цілі та завдання, функції, повноваження, основні методи і принципи роботи.

 

support_02

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ


 

Найбільш суттєва допомога для нас – це Ваші думки та відгуки. Саме вони визначають напрямок подальших поліпшень. Завдяки зворотному зв’язку, ми дізнаємося про те, яка інформація Вас найбільше цікавить. Розкажіть нам, що Вам сподобалося на сайті, а що хотілося б змінити. Надішліть нам свої побажання та пропозиції щодо подальшого розвитку! Напишіть, яку б додаткову інформацію Ви хотіли бачити на нашому сайті!

 

support_04

 

Якщо Ви також виявили будь-яку неточність або помилку в контенті або функціоналі даного ресурсу, просимо Вас якомога швидше повідомити нам про це, відправивши відповідний лист за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , і ми будемо намагатися внести відповідні виправлення в найкоротші терміни.

 

support_02

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА


 

Реквізити для надання фінансової підтримки:

 

призначення платежу безповоротна фінансова допомога
(на розвиток сайту)
   
одержувач Громадська організація
«Всеукраїнська Асоціація Фахівців Оцінки»
(скорочена назва ГО «ВАФО»)
   
код ЄДРПОУ 33780473
   
банк одержувача ПАТ «СБЕРБАНК»
   
номер розрахункового рахунку 26003013047490


МФО 320627
   

 

support_02

В ЄДНОСТІ – НАША СИЛА


 

Спасибі ВСІМ, хто надає нам будь-яку форму підтримки!

support_05

В ЄДНОСТІ – НАША СИЛА!

Повернутися на початок