МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПИТУВАННЯ
КОНТАКТИ
Як стати членом АФО
PDF Друк e-mail

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
«ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ФАХІВЦІВ ОЦІНКИ»

ПРОЦЕДУРА ОТРИМАННЯ ЧЛЕНСТВА В АСОЦІАЦІЇ

Діяльність Всеукраїнської громадської організації «Асоціація Фахівців Оцінки» ґрунтується на добровільній участі, рівноправ’ї її членів, демократії, самоуправлінні, законності і гласності, захисті прав і законних інтересів її членів.

Членство в АФО є добровільним та індивідуальним. Членами АФО можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, які досягли 18 років, поділяють цілі та завдання Асоціації, сприяють її діяльності, визнають Статут АФО, надають безповоротну фінансову допомогу на користь Асоціації та подали відповідну особисту письмову заяву.

 

howto

 

Кожен член АФО зберігає самостійність у межах своєї компетенції та приймає на себе зобов’язання дотримуватись вимог Статуту АФО та рішень керівних органів Асоціації.

Прийом в члени АФО здійснюється Президією Асоціації на підставі особистої письмової заяви фізичної особи – кандидата в члени АФО. Членство в Асоціації є фіксованим і підтверджується відповідним записом у реєстрі членів АФО. Реєстрація та облік членів АФО здійснюється Виконавчим комітетом Асоціації.

Письмова заява про вступ до Асоціації встановленого зразка подається кандидатами в члени АФО до головного офісу АФО або до відповідного обласного осередку АФО.

 

join_button_uk

 

Повернутися на початок