МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПИТУВАННЯ
КОНТАКТИ
PDF Друк e-mail

СТАНДАРТИЗАЦІЯ ОЦІНКИ В СВІТІ.

ЧАСТИНА 3: СТАНДАРТИ RICS

 

01 травня 2016 року

 

Королівський інститут сертифікованих оцінювачів (Royal Institution of Chartered Surveyors, RICS) – створена в Великобританії в 1868 році незалежна міжнародна професійна організація, що представляє інтереси фахівців у всіх областях нерухомості, землекористування, будівництва та розвитку інфраструктури. На сьогоднішній день RICS об'єднує понад 100 000 членів, включаючи дійсних професійних членів (MRICS і FRICS), стажистів (RICS Trainees) і студентів акредитованих курсів (RICS Students), які працюють в 146 країнах світу.

 

 

About-RICS-in-Europe

 

 

Основною діяльністю RICS є сертифікація спеціалістів в області нерухомості, землекористування та будівництва відповідно до міжнародних стандартів і регламентів. Важливим напрямком роботи RICS також є розробка і просування міжнародних стандартів в області нерухомості.

 

RICS захищає інтереси клієнтів і замовників шляхом контролю за суворим дотриманням етичних норм і стандартів професійної діяльності своїх членів, а також надає актуальну інформацію та рекомендації щодо ключових питань, що впливають на бізнес і суспільство. Завдяки цьому членство в RICS прийнято вважати свідченням високого професіоналізму фахівців з нерухомості у всьому світі.

 

Професійні стандарти оцінки RICS, широко відомі під назвою «Червона Книга» (Red Book), вперше були опубліковані в 1976 році, після чого регулярно перевидавалися і вдосконалювалися. Останнє видання 2014 року вже складено у повній відповідності з Міжнародними стандартами оцінки (IVS), які є фактичним додатком до друкованої та електронної версій Червоної Книги. RICS не тільки дотримується даних принципів оцінки, але і підтримує прийняття і застосування універсальних стандартів оцінки по всьому світу. Червона Книга RICS доповнює Міжнародні стандарти оцінки (IVS) і включає детальний опис і рекомендації щодо їх практичного застосування.

 

В останньому виданні Професійних стандартів оцінки RICS як і раніше докладно розглядаються питання оцінки активів, що належать до нерухомого майна (земельні ділянки, будівлі та права на них), проте тепер принципи оцінки поширюються на всі види майна і пов'язаного з ним обтяження.

 

Червона Книга RICS зразка 2014 року складається зі Вступу, Глосарію RICS, Стандартів надання професійних послуг RICS (PS), Правил проведення оцінки та підготовки звіту RICS (VPS), Міжнародних стандартів оцінки IVSC 2013, Глобальних рекомендацій RICS з проведення оцінки (VPGA), а також Огляду змін, внесених в глобальні стандарти оцінки, додатки і рекомендації 2012 року.

 

 

ДОДАТКИ: