МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПИТУВАННЯ
КОНТАКТИ
PDF Друк e-mail

АМКУ ПРОВОДИТЬ ДОСЛІДЖЕННЯ ПОСТАНОВИ НБУ №602

 

05 січня 2015 року

 

В Антимонопольному комітеті України (АМКУ) проводиться дослідження питання відповідності вимогам законодавства про захист економічної конкуренції окремих положень постанови Правління Національного банку України від 25.09.2014 №602 «Про заходи щодо забезпечення повернення кредитів, наданих Національним банком України» (надалі – постанова НБУ №602) щодо обмеження доступу до проведення оцінки майна та майнових прав для цілей рефінансування банків лише тими суб’єктами оціночної діяльності, які входять до міжнародної мережі аудиторсько-консалтингових фірм або міжнародної мережі консультантів з нерухомості.

 

 

AMKU

 

 

Таким чином, для суб’єктів оціночної діяльності України, які не входять до міжнародної мережі аудиторсько-консалтингових фірм або міжнародної мережі консультантів з нерухомості, обмежується доступ до ринку з незалежної оцінки майна та майнових прав для цілей рефінансування банків України, хоча при цьому вони задовольняють решту вимог, встановлених постановою НБУ №602.

 

З метою встановлення об’єктивних обставин справи у Антимонопольного комітету України виникла необхідність в отриманні від суб’єктів оціночної діяльності додаткової інформації. У зв’язку з цим, АМКУ звернувся до Всеукраїнської Асоціації Фахівців Оцінки (АФО) з листом за №129-29/04-11800 від 30.12.2014, у якому запропонував АФО у 15-денний термін надати до Комітету наявну інформацію щодо суті самих понять, а також принципів функціонування та діяльності «Міжнародної мережі аудиторсько-консалтингових фірм» та «Міжнародної мережі консультантів з нерухомості».

 

Враховуючи вищезазначене, пропонуємо до Вашої уваги з метою подальшого обговорення оригінальний текст листа АМКУ до АФО за №129-29/04-11800 від 30.12.2014. Свої думки та пропозиції щодо вищезазначеного листа Ви можете надсилати на нашу електронну адресу – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

 

Додатки:

 

View the embedded image gallery online at:
http://afo.com.ua/uk/news/1/810#sigFreeId2553e84257