МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПИТУВАННЯ
КОНТАКТИ
Дошка оголошень
PDF Друк e-mail

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
«ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ФАХІВЦІВ ОЦІНКИ»

ДОШКА БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

01.01.2017 ГРАФІКИ НАВЧАННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ОЦІНЮВАЧІВ
 

 

Департаментом оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності Фонду державного майна України підготовлені графіки проведення навчання за програмою базової підготовки оцінювачів, кваліфікаційних іспитів оцінювачів та проведення навчання за програмою підвищення кваліфікації оцінювачів у першому півріччі 2017 року.

 

Професійна підготовка оцінювачів здійснюється навчальними закладами, які уклали угоди про співробітництво з професійної підготовки оцінювачів з Фондом державного майна України (станом на 03.01.2017 відповідні угоди про співробітництво мають 17 навчальних закладів з Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Львова та Полтави).

 

ДОКЛАДНІШЕ

 

   

 

 

29.11.2016 ОЦІНКА АКТИВІВ ДЛЯ СКЛАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ (МІБ)
 

 

Школа національних професійних кваліфікацій Міжнародного інституту бізнесу запрошує Вас взяти участь у курсі підвищення кваліфікації за спеціальною тематичною програмою «Оцінка активів для складання фінансової звітності згідно з МСФЗ. Співпраця оцінювача та аудитора».

 

Навчальний захід орієнтовано на практикуючих оцінювачів, які ставлять перед собою мету підвищити кваліфікацію з оцінки різних видів активів при встановленні їх справедливої вартості згідно з вимогами МСФЗ, обговорити з аудиторами шляхи удосконалення звітів з оцінки активів. Курс завершується круглим столом, згоду на участь в якому дали представники міжнародних аудиторських (консалтингових) компаній, зокрема: компанія «КПМГ Україна», ТОВ «Бейкер Тілі Україна», компанія «Делойт», ТОВ «Ернст енд Янг», ТОВ «Прайсвотерхаус Куперс» та інші.

 

ДОКЛАДНІШЕ

 

   

 

 

17.10.2016 МАТЕМАТИЧНІ МЕТОДИ В ОЦІНЦІ МАЙНА (МІБ)
 

 

Школа національних професійних кваліфікацій Міжнародного інституту бізнесу запрошує Вас взяти участь у курсі підвищення кваліфікації за спеціальною тематичною програмою «Можливості та практика використання математичних методів в оцінці майна в матеріальній формі» за напрямом «Оцінка майна в матеріальній формі» (спеціалізації «Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у т.ч. земельних ділянок та майнових прав на них», «Оцінка машин і обладнання», «Оцінка колісних транспортних засобів», «Оцінка рухомих речей, крім таких, що належать до машин, обладнання, колісних транспортних засобів, літальних апаратів, судноплавних засобів та тих, що становлять культурну цінність»).

 

Форма навчання передбачає лекційну частину і колективну роботу учасників семінару під керівництвом викладача над практичними завданнями (реальні ситуації), дискусії. Слухачам бажано мати для ефективної роботи на семінарі ноутбуки або планшети.

 

ДОКЛАДНІШЕ

 

   

 

 

15.06.2016 АВТОРСЬКИЙ СЕМІНАР ЗАЙЦЯ ВІКТОРА МЕФОДІЙОВИЧА (МІБ)
 

 

Школа національних професійних кваліфікацій Міжнародного інституту бізнесу запрошує Вас взяти участь у семінарі «Оцінка земельних ділянок сільськогосподарського використання та прав щодо них в умовах обмеженого ринку» в межах підвищення кваліфікації оцінювачів за спеціалізацією «Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у т.ч. земельних ділянок та майнових прав на них» у межах напряму «Оцінка майна в матеріальній формі» (8 залікових одиниць).

 

Автор програми – Заяць Віктор Мефодійович, доктор економічних наук, викладач Міжнародного інституту бізнесу, має багаторічний практичний досвід у проведенні оцінки землі та аналізу проектів інвестицій у сільськогосподарську нерухомість, викладання відповідних тем для оцінювачів землі і нерухомості та студентам університетів.

 

ДОКЛАДНІШЕ

 

   

 

 

25.05.2016 ВИЇЗНІ НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ОЦІНЮВАЧІВ
 

 

Міжнародний інститут бізнесу запрошує взяти участь у виїзних навчальних програмах підвищення кваліфікації оцінювачів за напрямами: «Оцінка об’єктів у матеріальній формі» (з 25.05.2016 по 27.05.2016) та «Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі прав на об’єкти інтелектуальної власності» (з 28.05.2016 по 29.05.2016). Місце проведення – село Шаян Хустського району Закарпатської області.

 

Метою проведення курсів є ознайомлення учасників з новинами у нормативно-методичному регулюванні оцінки об’єктів у матеріальній формі і оцінки цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у т.ч. прав на об’єкти інтелектуальної власності, надання практичних рекомендацій щодо оцінки нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості, у т.ч. експертної грошової оцінки земельних ділянок), машин і обладнання, дорожніх транспортних засобів, рухомих речей, судноплавних засобів та літальних апаратів, ЦМК в умовах України, обговорення та пошук оптимальних шляхів вирішення актуальних індивідуальних проблемних питань учасників в межах круглих столів.

 

ДОКЛАДНІШЕ

 

   

 

 

27.06.2016 КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ОЦІНЮВАЧІВ
 

 

З 27 червня по 30 червня 2016 року ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» запрошує пройти курси підвищення кваліфікації оцінювачів за напрямом «Оцінка об’єктів у матеріальній формі».

 

З метою реалізації Закону України «Про оцінку майна, майнових прав, та професійну оціночну діяльність в Україні», згідно до Угоди з Фондом державного майна України №190 від 03.07.2015 року Державний вищий навчальний заклад «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» запрошує пройти курси підвищення кваліфікації оцінювачів за напрямом «Оцінка об’єктів у матеріальній формі».

 

ДОКЛАДНІШЕ

 

   

 

 

16.05.2016 ПІДГОТОВКА АВАРІЙНИХ КОМІСАРІВ
 

 

Міжнародний інститут бізнесу проводить набір слухачів на навчальний курс «Підготовка аварійних комісарів» в галузі сільського господарства (рослинництво).

 

16-25 травня 2016 року в Міжнародному інституті бізнесу запланований навчальний курс підготовки осіб, які здійснюють діяльність з визначення причин настання страхового випадку та розміру збитків (аварійних комісарів) в галузі сільського господарства (рослинництво).

 

Викладачі курсу: Заєць В.М. (ННЦ Інститут аграрної економіки), Фурса А.В., Кириченко О.В. (Національний університет біоресурсів і природокористування України), Головченко І. (Міжнародна корпорація), інші.

 

Для отримання додаткової інформації та реєстрації учасників на курс звертатися по телефону (044)585-00-40 до Кіріної Тетяни Гаврилівни, Добровольської Вікторії Іванівни або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

   

 

 

20.01.2016 ЗАПРОШУЄМО НА НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ КОНФЕРЕНЦІЮ
 

 

Всеукраїнська Асоціація Фахівців Оцінки 20 січня 2016 року проводитиме Науково-практичну конференцію на тему «Проблеми оцінки майна на депресивних ринках», яка проходитиме в приміщенні актової зали Національної Академії Керівних Кадрів Культури і Мистецтв.

 

Науково-практична конференція розпочне свою роботу об 11:00 годині (початок реєстрації учасників конференції – о 10:00 годині). Адреса Національної Академії Керівних Кадрів Культури і Мистецтв (НАКККіМ): вул. Лаврська, 9, корп. 15, м. Київ, 01015, Україна.

 

Просимо всіх бажаючих прийняти участь у конференції, як у якості слухачів, так і у якості доповідачів, повідомити до 10 січня 2016 року про свої наміри, зателефонувавши до головного офісу АФО за телефонами (044)502-23-54, (097)177-83-80, (050)443-32-27, (067)498-90-06 або відправивши відповідного електронного листа на поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

Більш детальна інформація буде надана пізніше. Слідкуйте за новинами на нашому сайті.

 

   

 

 

14.12.2015 МІБ ТА ФДМУ ОРГАНІЗОВУЮТЬ КРУГЛИЙ СТІЛ
 

 

ПВНЗ «Міжнародний інститут бізнесу» спільно з Фондом державного майна України запрошують Вас взяти участь у роботі круглого столу на тему «Проблеми оцінки майна, яке знаходиться на тимчасово окупованих територіях України та в зоні проведення АТО», запланованого до проведення 14 грудня 2015 року.

 

Тематика заходу викликана чисельними питаннями, що виникають як у замовників, так і у виконавців оцінки майна, яке знаходиться на тимчасово окупованих територіях та в зоні АТО.

 

Організатори заходу сподіваються, що в ході проведення круглого столу буде вироблена загальна позиція провідних фахівців, яка дозволить в подальшому на єдиній методологічній платформі знаходити шляхи визначення адекватних показників вартості зазначеного майна.

 

До участі у роботі круглого столу запрошено представників Фонду державного майна України, Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, Міністерства юстиції України, Міністерства фінансів України, Національного банку України, представників інших органів державного регулювання, громадських та професійних організацій, досвідчених оцінювачів.

 

ДОКЛАДНІШЕ

 

   

 

 

09.12.2015 НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ «НЕРУХОМІСТЬ УКРАЇНИ»
 

 

9-10 грудня 2015 року в приміщенні конференц-залу Українського дому проходитиме IV Національний форум «Нерухомість України».

 

Організаторами форуму виступають FIABCI-Україна, Ріелторська Палата України, Спілка фахівців з нерухомого майна України, Спілка консультантів з нерухомості, Асоціація професійних управляючих нерухомістю. Форум проходитиме за підтримки Спілки юристів України, Спілки правників України, Торговельних представництв Угорщини, Польщі, Латвії, ЄС в Україні, Почесного консула України в м. Валенсія.

 

Завдяки зусиллям FIABCI-Україна, ключовими спікерами і учасниками панельних дискусій будуть всесвітньо відомі представники світового ринку нерухомості з США, Франції, Індії, Німеччини, Лівану, Іспанії, Казахстану, Бельгії, Болгарії, Туреччини, Росії, Сінгапуру і, звичайно ж, України.

 

Приєднуйтесь до цієї абсолютно унікальної події в історії українського ринку нерухомості, слідкуйте за новинами про спікерів, експертів та про ринок нерухомості в Україні, реєструйтеся аби не пропустити можливість послухати та повчитися у професіоналів світового класу! Контактна особа – Любов Фурса, (067)547-32-39.

 

ДОКЛАДНІШЕ

 

   

 

 

01.01.2016 ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
 

 

Державний вищий навчальний заклад «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» запрошує Вас та Ваших колег взяти участь у навчальних заходах, запланованих протягом І півріччя 2016 року.

 

До Вашої уваги пропонуються графіки проведення навчальних курсів базової підготовки оцінювачів, підвищення кваліфікації оцінювачів, а також графіки іспитів за програмою базової підготовки на отримання кваліфікаційного свідоцтва оцінювача.

 

Отримати вичерпні відповіді на Ваші питання та записатися на навчальні курси оцінювачів можна за телефоном (0562)47-08-88 – директор навчального центру оцінювачів Кірічек Юрій Олександрович, менеджер навчального центру оцінювачів Підопригора Надія.

 

ДОКЛАДНІШЕ

 

   

 

 

05.11.2015 МІБ ЗАПРОШУЄ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У НАВЧАННІ
 

 

Школа національних професійних кваліфікацій Міжнародного інституту бізнесу запрошує Вас взяти участь у навчальній програмі підготовки оцінювачів за напрямом: «Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі прав на об’єкти інтелектуальної власності».

 

Навчання проходитиме у період з 05.11.2015 по 21.11.2015 і здійснюватиметься згідно програми, затвердженої Фондом державного майна України.

 

Метою курсу є ознайомлення учасників з теоретичними підходами до оцінки цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у т.ч. прав на об’єкти інтелектуальної власності, надання практичних рекомендацій щодо оцінки ЦМК, а також підготовка слухачів до стажування на базі СОД та складання іспиту на отримання кваліфікаційного сертифікату Фонду державного майна України.

 

Довідки та реєстрація за телефоном: (044)585-00-40, Кірина Тетяна Гаврилівна

 

ДОКЛАДНІШЕ

 

   

 

 

05.03.2015 ПРЕЗЕНТАЦІЯ МОНОГРАФІЇ
 

 

Аналітика ринку нерухомості: методологія та принципи сучасної оцінки

 

Повідомляємо, що вийшла з друку монографія Воронін В.О., Лянце Е.В., Мамчин М.М. «Аналітика ринку нерухомості: методологія та принципи сучасної оцінки»: Монографія. – Львів: видавництво «Магнолія». – Львів, 2014. – с.304.

 

Монографія рекомендована до друку Вченою радою Національного університету «Львівська політехніка» (протокол №63 від 25 червня 2013 р.).

 

Рецензенти: Мікула Н.А., завідувач відділу проблем ринкової інфраструктури та транскордонного співробітництва Інституту регіональних досліджень, доктор економічних наук, професор; Семів Л.К., завідувач кафедри економіки та управління персоналом Львівського інституту банківської справи НБУ, доктор економічних наук, професор; Крумеліс Ю.В., професор Київського Національного університету будівництва і архітектури, кандидат технічних наук, заслужений оцінювач УТО.

 

ДОКЛАДНІШЕ