МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПИТУВАННЯ
КОНТАКТИ
PDF Друк e-mail

BAKER&MCKENZIE ДОПОМАГАТИМЕ ФДМУ З ПРИВАТИЗАЦІЄЮ ОПЗ

 

28 жовтня 2015 року

 

Фонд державного майна України і «Одеський припортовий завод» залучили міжнародну юридичну компанію Baker&McKenzie в якості радника для приватизації заводу. Про це йдеться в повідомленні ФДМУ, пишуть «Українські новини».

 

baker-and-mckenzie

 

«Це має бути не просто приватизація, потрібно досягти видатної мети – з одного боку продати підприємство таким чином, щоб забезпечити його подальший розвиток і стабільну роботу, а з іншого – продати за найвищою ціною, яка може існувати для такого підприємства. І радник повинен підготувати об'єкт до приватизації таким чином, щоб досягти цих цілей», – заявив керуючий партнер міжнародної юридичної компанії Baker&McKenzie Сергій Піонтковський.

 

За його словами, радник спочатку вивчатиме роботу підприємства і вноситиме корективи в його бізнес-план, а також вибудовуватиме модель оцінки підприємства і проводитиме аудит, щоб розібратися з його сильними і слабкими сторонами.

 

На думку Піонтковського, ціна підприємства буде залежати від того, наскільки успішно ОПЗ буде підготовлений до приватизації, зокрема, як вирішиться питання з його заборгованістю, і чи буде знайдений ефективний механізм для зняття боргового навантаження.

 

Нагадаємо, раніше Фонд державного майна України вибрав інвестиційний банк UBS (Швейцарія) для супроводу приватизації великого виробника аміаку і карбаміду Одеського припортового заводу (ОПЗ, Одеська область).

 

Голова Фонду державного майна Ігор Білоус прогнозує, що продаж ОПЗ відбудеться наприкінці січня – початку лютого 2016 року.