МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПИТУВАННЯ
КОНТАКТИ
PDF Друк e-mail

НЕЗАЛЕЖНА ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ АКТИВІВ
ПРИ ОЦІНЦІ МАЙНА ПІДПРИЄМСТВ

 

08 червня 2015 року

 

Інформація розміщена на правах реклами

 

При оцінці майна підприємства, незалежно від мети її проведення (продаж, здача в оренду, ліквідація, отримання кредиту), вкрай важливо мати точні дані про наявність і стан всіх матеріальних активів компанії. Часто трапляється, що через причини різного роду інформація про наявність і стан основних засобів та товарно-матеріальних цінностей, відображена в бухгалтерських документах підприємства, не збігається з фактичними даними. Ці відмінності можна усунути шляхом проведення незалежної інвентаризації майна на оцінюваному підприємстві.

 

 

scan-tmc

 

 

Найчастіше, інвентаризація товарно-матеріальних цінностей (ТМЦ) і основних засобів (ОЗ) підприємства проводиться вручну, без використання автоматизованих систем, шляхом фізичного звірення облікових даних з фактичною наявністю. Така інвентаризація зазвичай займає досить тривалий час.

 

Альтернативне рішення даної проблеми пропонує компанія «Скан ТМЦ», фахівці якої надають послуги з проведення незалежної інвентаризації активів за допомогою спеціалізованого обладнання та програмного забезпечення. Компанія «Скан ТМЦ» оперативно проводить такі основні роботи:

 

  • Ідентифікація ТМЦ та основних засобів.

 

  • Маркування або перемаркування ОЗ.

 

  • Порівняння фактичної наявності та стану ТМЦ і ОЗ з обліковими даними підприємства, в тому числі, і з використанням фото і відеозйомки об'єктів на вимогу замовника.

 

  • Створення або доповнення та упорядкування бази даних основних засобів.

 

Послуги незалежної інвентаризації – це головний напрямок діяльності компанії «Скан ТМЦ», заснованої в 2010 році в Україні. З тих пір клієнтами «Скан ТМЦ» стали велика кількість компаній, що працюють на ринку роздрібної торгівлі, логістики та дистрибуції, сфери послуг і промислових підприємств в Україні, Казахстані та Азербайджані. Серед українських компаній послугами незалежної інвентаризації «Скан ТМЦ» скористалися: продовольчі супермаркети Billa, Амстор, Varus, Брусничка, Абсолют, GoodWine; магазини одягу Colin`s, Lacoste, English Home, Cacharel, Zara, Oysho, Bershka, LeBoutique, US Polo, Stradivarius, ModnaKasta, Lucky Look, Marks&Spencer, Massimo Dutti; магазини та інтернет-магазини дитячих товарів та іграшок Антошка, Planet Toys, Тигрес, Смик; аптеки та магазини товарів для краси і здоров'я Аптека TAS, Eva, Watsons, Космо, Pro Star, Dr.Reddy's; мережа АЗС WOG; великі дистриб'ютори і промислові підприємства Amway, Castrol, Білоцерківський завод ЗБВ і багато інших.

 

За 5 років роботи фахівці компанії «Скан ТМЦ» провели незалежну інвентаризацію на більш ніж 5000 об'єктах, відсканувавши більше 80 мільйонів товарів і ТМЦ. У штаті компанії налічується більше 40 професійних ревізорів. У розпорядженні «Скан ТМЦ» є все необхідне обладнання для інвентаризації, а також для маркування товарів та основних засобів. Компанія розробила і використовує спеціалізоване програмне забезпечення та методики для різних сфер бізнесу. «Скан ТМЦ» проводить інвентаризації на території всієї України і тільки в зручний для клієнтів час, включаючи вихідні та нічний час доби.

 

Компанія «Скан ТМЦ» запрошує до взаємовигідної співпраці фахівців і компанії, що пропонують послуги оцінки. Як стверджують в «Скан ТМЦ»: «Разом ми зробимо Ваші послуги більш ефективними!».

 

 

readmore