МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПИТУВАННЯ
КОНТАКТИ
PDF Друк e-mail

ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ НАКАЗІВ ФДМУ

 

15 квітня 2015 року

 

Фонд державного майна України на своєму офіційному сайті оприлюднив для обговорення доопрацьований проект наказу ФДМУ «Про внесення змін до деяких наказів Фонду державного майна України». Метою прийняття проекту наказу є приведення у відповідність із постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2014 року №358 «Про проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства».

 

 

fdmu_horisont

 

 

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій Фонд державного майна України повідомляє про оприлюднення на веб-сайті ФДМУ (http://spfu.gov.ua) доопрацьованого проекту наказу Фонду державного майна України «Про внесення змін до деяких наказів Фонду державного майна України» та аналізу регуляторного впливу вказаного проекту наказу.

 

Метою прийняття проекту наказу є узгодження із законодавством у сфері оціночної діяльності та вдосконалення правового регулювання у сфері професійної підготовки оцінювачів.

 

Проект акта розроблено у зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2014 року №358 «Про проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства».

 

Проектом акту пропонується внести зміни до наступних наказів Фонду державного майна України:

 

  • Положення про порядок укладання угоди про співробітництво з професійної підготовки оцінювачів, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 29 жовтня 2001 року №1977 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 листопада 2001 року за №955/6146;

 

  • Положення про порядок стажування фізичних осіб, які пройшли навчання за програмою базової підготовки оцінювачів, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 30 жовтня 2001 року №1996 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 листопада 2001 року за №956/6147;

 

  • Положення про порядок роботи Екзаменаційної комісії, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 13 листопада 2002 року №1997 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 листопада 2002 року за №925/7213;

 

  • Загальних вимог до навчальних програм навчання оцінювачів та підвищення їх кваліфікації, затверджених наказом Фонду державного майна України від 15 квітня 2004 року №754 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 05 травня 2004 року за №562/916.

 

Ціллю прийняття проекту наказу Фонду державного майна України «Про внесення змін до деяких наказів Фонду державного майна України» є виключення положень, запроваджених у зв’язку із набранням чинності постановою Кабінету Міністрів України від 04 березня 2013 року №231 «Деякі питання проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства» та унормування положень нормативно-правових актів Фонду державного майна України із чинним законодавством України.

 

Зауваження та пропозиції до доопрацьованого проекту наказу Фонду державного майна України приймаються у письмовій та електронній формі до 09 травня 2015 року за адресою: Фонд державного майна України, Управління з питань оціночної діяльності, вул. Кутузова, 18/9, м. Київ 133, 01601, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

 

Додатки:

 

Проект наказу Фонду державного майна України «Про внесення змін до деяких наказів Фонду державного майна України»

 

readmore

 

 

Пояснювальна записка до проекту наказу Фонду державного майна України «Про внесення змін до деяких наказів Фонду державного майна України»

 

readmore

 

 

Аналіз регуляторного впливу проекту наказу Фонду державного майна України «Про внесення змін до деяких наказів Фонду державного майна України»

 

readmore