МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПИТУВАННЯ
КОНТАКТИ
PDF Друк

Огляд ринку нерухомості України за 2007 рік

Доводимо до Вашого відома, що Громадська організація «Союз фахівців з нерухомості України» ініціювала випуск аналітичного довідника, присвяченого тенденціям ринку нерухомості України за 2007 рік і прогнозам на 2008 рік.

За інформацією, одержаною від СФНУ, аналітичний довідник «Огляд ринку нерухомості України за 2007 рік» - належить до тих досліджень, які займуть належне місце на книжковій полиці ріелтора, оцінювача, інвестора, девелопера, банкіра.

Висвітлення матеріалу представлене з урахуванням традиційного умовного поділу на 5 географічних регіонів - Захід, Північ, Центр, Схід і Південь. Окремий розділ присвячений ринку нерухомості м.Києва. Всі глави містять не тільки докладний опис сегментів житлової і комерційної нерухомості, найзначущіших подій, що відбулися на ринку, динаміку цін, але і прогнозну оцінку їх розвитку. Огляд комерційної нерухомості охоплює сегменти офісної, складської, торгової і готельної нерухомості. Докладніша інформація знаходитьсятут.

Автори сподіваються, що даний огляд стане корисним інструментом підвищення ефективності бізнесу не тільки для ріелторів, але і оцінювачів, страхових компаній і банків, що працюють на ринку іпотечного кредитування.

Англомовна версія огляду буде представлена на виставці MIPIM - міжнародній професійній виставці комерційної нерухомості (11-14 березня, Франція, Канни).

Вартість огляду російською мовою - 50 грн.
При замовленні більше 10 екземплярів огляду - доставка по м.Києву безкоштовно.

З питань придбання інформаційно-аналітичного видання «Огляд ринку нерухомості України за 2007 рік» можна звертатися:

Союз фахівців з нерухомості України
м.Київ, пров.Кияновський, 3-7 (р-н Львівської площі)
тел.: (044)272-26-93
тел.: (067)547-32-39

Комітет з аналітики СФНУ
м.Київ, вул.Герцена, 17-25
тел.: (044)201-42-64
тел.: (050)176-72-95

Громадська організація
«Союз фахівців з нерухомості України»