МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПИТУВАННЯ
КОНТАКТИ
PDF Друк e-mail

СТАНДАРТИЗАЦІЯ ОЦІНКИ В СВІТІ.

ЧАСТИНА 5: ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ ОЦІНКИ (EVS 2016)

 

31 травня 2016 року

 

Європейська група асоціацій оцінювачів (The European Group of Valuers' Associations, TEGoVA) є провідною європейською некомерційною організацією, яка об'єднує 61 національну оціночну асоціацію з 33 країн, і представляє інтереси більш ніж 70 тисяч оцінювачів в Європі, що займаються приватною практикою або працюють в компаніях приватного і публічного сектору, інвестиційних фондах, банках і урядових агентствах. По суті, TEGoVA є загальноєвропейський об'єднанням професійних організацій, що працюють за єдиними стандартами, дотримуються певних етичних норм і рівня якості послуг, що надаються на ринку оцінки нерухомості.

 

 

EVS-Standards-2016

 

 

Основними цілями TEGoVA виступають розробка стандартів оціночної практики, стандартів для навчання та системи кваліфікаційних звань, а також підкріплення адміністративних процедур і етики в оціночній діяльності, – що досягається за рахунок видання Європейських Стандартів Оцінки (European Valuation Standards, EVS), введення мінімальних освітніх вимог та сертифікаційної програми «Визнаний європейський оцінювач» (Recognised European Valuer, REV). TEGoVA висловлює єдину позицію з питань оцінки для європейських законодавців і політиків.

 

TEGoVA регулярно публікує Європейські Стандарти Оцінки (EVS), також відомі як «Синя Книга» (The Blue Book), з початку 1980-х років. Станом на сьогоднішній день, всім зацікавленим особам вже доступна цифрова версія восьмого видання книги EVS 2016, яка була вперше презентована публіці 13 травня 2016 року на Європейській оціночній конференції в Брюсселі.

 

 

ДОДАТКИ: