МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПИТУВАННЯ
КОНТАКТИ
PDF Друк e-mail

ПРО ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ Є ВИХІДНИМИ ДАНИМИ

ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ МАЙНА

 

09 грудня 2015 року

 

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляється про оприлюднення з 07.12.2015 на сайті Фонду державного майна України проекту наказу ФДМУ «Про перелік документів, які є вихідними даними для проведення незалежної оцінки майна» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань.

 

 

O-perechne-dokumentov

 

 

Згідно з Національним стандартом №1 «Загальні засади оцінки майна і майнових прав», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1440, яким у своїй діяльності керуються суб’єкти оціночної діяльності – суб’єкти господарювання під час визначення вартості майна, вихідні дані є документами, в яких містяться характеристики об'єкта оцінки. Залежно від наявних вихідних даних про об’єкт оцінки суб’єкт оціночної діяльності – суб’єкт господарювання приймає рішення про доцільність використання тих чи інших методичних підходів та методів оцінки майна, відображає їх у звіті про оцінку майна.

 

З метою чіткої взаємодії між замовниками оцінки та суб’єктами оціночної діяльності – суб’єктами господарювання, в частині забезпечення документами про характеристики об’єктів оцінки, Фондом забезпечено розробку проекту наказу «Про перелік документів, які є вихідними даними для проведення незалежної оцінки майна», яким встановлюється мінімальний обсяг вихідних даних, необхідних для проведення незалежної оцінки майна.

 

На даний момент у тексті Проекту наказу ФДМУ «Про перелік документів, які є вихідними даними для проведення незалежної оцінки майна» передбачено наступні розділи:

 

  • Перелік документів, необхідних для визначення статутного капіталу акціонерного товариства під час приватизації (корпоратизації).

 

  • Перелік документів, необхідних для оцінки єдиних майнових комплексів.

 

  • Перелік документів, необхідних для оцінки часток (паїв, акцій) господарських товариств.

 

  • Перелік документів, необхідних для оцінки об'єктів нерухомого майна (крім земельних ділянок).

 

  • Перелік документів, необхідних для оцінки об’єктів незавершеного будівництва.

 

  • Перелік документів, необхідних для оцінки рухомого майна.

 

  • Перелік документів, необхідних для оцінки майнових прав на об'єкти права інтелектуальної власності.

 

  • Орієнтовний перелік додаткової документації для проведення незалежної оцінки об'єктів нерухомого майна (крім земельних ділянок), єдиних майнових комплексів, часток (паїв, акцій) господарських товариств, пакетів акцій державних акціонерних та холдингових компаній.

 

Зауваження та пропозиції до Проекту прийматимуться Фондом державного майна України протягом одного місяця від дати його оприлюднення.

 

 

readmore