МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПИТУВАННЯ
КОНТАКТИ
PDF Друк e-mail

ВІД ЛЮБОВІ ДО НЕНАВИСТІ – ОДИН КРОК.

НБУ НЕЗАДОВОЛЕНИЙ РОБОТОЮ «МІЖНАРОДНИХ ОЦІНЮВАЧІВ»?

 

08 грудня 2015 року

 

Ще не так давно наш уряд спільно з Національним банком України активно лобіювали для проведення незалежної оцінки компанії з так званої «міжнародної мережі», а особливо представників «великої четвірки». Але час показав, що ці компанії не є такими вже «білими і пухнастими».

 

 

NBU-nedovolen-rabotoy-mezhdunarodnykh-otsenshchikov-1

 

 

У той час як на очах у громадськості відбуваються певні загадкові і деколи важкозрозумілі події навколо оцінки порту «Южний» за 10 тисяч гривень компанією ТОВ «Делойт енд Туш» (нагадаємо, що станом на сьогоднішній день залишаються невідомими не тільки результат самої оцінки, але і навіть факт її завершення, незважаючи на заяви партнера компанії Артура Огаджаняна про те, що оцінка портового майна повинна була завершитися ще 11 травня 2015 року), у країні починає набирати обертів ще більший за своїми масштабами оціночний скандал.

 

Національний банк України звернувся до Фонду державного майна України з проханням винесення на розгляд Екзаменаційної комісії питання щодо позбавлення ТОВ «Ернст енд Янг» сертифікату суб'єкта оціночної діяльності.

 

 

NBU-nedovolen-rabotoy-mezhdunarodnykh-otsenshchikov-2

 

От вже дійсно точно кажуть, що від любові до ненависті – один крок. Подивимося, як будуть розвиватися події далі...