МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПИТУВАННЯ
КОНТАКТИ
PDF Друк e-mail

ФДМУ РОЗРОБЛЯЄ КРИТЕРІЇ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ОЦІНЮВАЧІВ

 

29 липня 2015 року

 

З метою недопущення суб‘єктивізму під час обрання органами приватизації (для проведення робіт з незалежної оцінки майна) суб‘єктів оціночної діяльності, а також створення належних конкурсних умов, найближчим часом планується внести зміни до Положення про конкурсний відбір суб‘єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду від 29.08.2011 №1270, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.09.2011 за №1096/19834. Зокрема, передбачається запровадити нову систему критеріїв обрання переможця конкурсу, які будуть визначатися в балах.

 

 

fdmu_horisont

 

 

Перелік основних критеріїв для врахування комісіями з конкурсного відбору суб‘єктів оціночної діяльності, утвореними в Фонді та його регіональних відділеннях на даний момент виглядає наступним чином:

 

 • Кількість та кваліфікація оцінювачів, які перебувають у штатному складі учасника конкурсу, а також тих, що додатково залучаються для проведення оцінки майна.

 

 • Досвід учасника конкурсу з оцінки подібного майна.

 

 • Досвід учасника конкурсу з оцінки саме того об‘єкта, оцінку якого планується здійснити за підсумками оголошеного конкурсу з відбору суб‘єкта оціночної діяльності.

 

 • Кількість оцінювачів, яких планує залучити учасник конкурсу з метою підготовки звіту про оцінку майна та його підписання, та їх особистий практичний досвід щодо оцінки майна, у тому числі подібного майна.

 

 • Запропонована учасником конкурсу ціна виконання робіт порівняно із звичайною ціною.

 

 • Запропонований учасником конкурсу строк виконання робіт.

 

 • Кількість конкурсів, у яких учасник конкурсу брав участь, та кількість перемог у цих конкурсах (враховується як критерій кожною комісією окремо).

 

 • Кількість невиконаних договорів на проведення оцінки майна, укладених Фондом або його регіональним відділенням із зазначеним учасником конкурсу, та причини такого невиконання (враховується як критерій кожною комісією окремо).

 

 • Кількість звітів про оцінку майна, які на час проведення конкурсу підготовлені (готуються) учасником конкурсу на виконання договорів на проведення оцінки майна, укладених з Фондом або його регіональним відділенням (враховується як критерій кожною комісією окремо).

 

 • Наявність зауважень з боку Фонду або його регіональних відділень до звітів про оцінку майна, виконаних учасником конкурсу (визначається за результатами рецензування звітів про оцінку майна).

 

 • Наявність зауважень з боку центрального органу виконавчої влади з питань земельних ресурсів або його територіального відділення до звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, виконаних учасником конкурсу (у разі обрання суб‘єкта оціночної діяльності у сфері оцінки землі).

 

 

readmore