МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПИТУВАННЯ
КОНТАКТИ
PDF Друк e-mail

ПРО ЛІКВІДАЦІЙНУ ВАРТІСТЬ МАЙНА ТА МАЙНОВИХ ПРАВ

 

23 червня 2015 року

 

Стаття на тему «Особливості визначення ліквідаційної вартості майна та майнових прав при кредитуванні на зростаючому, насиченому та спадаючому ринках». Опубліковано за результатами науково-практичної конференції «Тенденції економічного розвитку України в умовах нестабільності» від 29-30 травня 2015 року, проведеної Київським економічним науковим центром.

 

 

О ликвидационной стоимости имущества и имущественных прав

 

 

У роботі показано, що в умовах спадаючого ринку ліквідаційна вартість майна та майнових прав може становити менше 60% від ринкової, оскільки має місце значне підвищення чутливості ліквідаційної вартості до строку реалізації активу.

 

На основі викладеного матеріалу робляться висновки про те, що при визначенні ліквідаційної вартості необхідно враховувати щільність взаємозв’язку таких економічних параметрів, як попит та пропозиція за допомогою коефіцієнта еластичності попиту за ціною, ставку дисконтування, строк експозиції оцінюваного активу. Досліджено залежність коефіцієнта еластичності попиту за ціною для різних груп ліквідності майна на зростаючому, насиченому та спадаючому ринках.

 

 

readmore