МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПИТУВАННЯ
КОНТАКТИ
PDF Друк e-mail

АУДИТОРОМ «УКРЗАЛІЗНИЦІ» СТАВ ERNST&YOUNG

 

14 квітня 2015 року

 

Конкурс на закупівлю аудиторських послуг, який проводиться «Укрзалізницею», виграло ТОВ «Ернст енд Янг Аудиторські послуги». Другим претендентом була компанія «ПрайсвотерхаусКуперс (Аудит)».

 

 

ТОВ «Ернст енд Янг Аудиторські послуги» виграло конкурс на закупівлю аудиторських послуг, що проводиться Державною адміністрацією залізничного транспорту України («Укрзалізниця»). Про це стало відомо в ході процедури оголошення переможця конкурсу, повідомляє портал DELO.UA.

 

 

Ukrzaliznitsya

 

 

Ціну пропозиції переможця в ході його оголошення не було названо, проте раніше повідомлялося, що «Ернст енд Янг Аудиторські послуги» запросили за свої послуги 19,8 млн. грн. (з ПДВ). У конкурсі також брала участь компанія «ПрайсвотерхаусКуперс (Аудит)», яка оцінила свої послуги в 25 млн. грн. (з ПДВ).

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

 

Хто займається оцінкою майна «Укрзалізниці»

 

«Укрзалізниця» буде оцінюватися в п'ять етапів

 

 

 

 

Конкурс проводився з метою отримання аудиторських звітів по зведеній фінансовій звітності «Укрзалізниці» за 2014 і 2015 рр. та звіту по огляду проміжної скороченої зведеної фінансової звітності за перше півріччя 2015 року, а також для підтвердження фінансових коефіцієнтів, розрахованих «Укрзалізницею» згідно з умовами кредитних договорів, укладених замовником з банками-кредиторами, станом на 31 грудня 2014 року, 30 червня 2015 року та 31 грудня 2015 року.

 

 

Джерело інформації:

 

Портал DELO.UA