МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПИТУВАННЯ
КОНТАКТИ
PDF Друк e-mail

ПОСТАНОВУ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ БУДЕ ПРИВЕДЕНО У ВІДПОВІДНІСТЬ
ДО НАКАЗІВ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ?

 

25 серпня 2018 року

 

На офіційному сайті Фонду державного майна України розміщено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2014 року за №358». За словами регулятора, обговорення положень даного Проекту відбулося ще у березні місяці поточного року шляхом проведення наради із залученням представників Нотаріальної палати України, Міністерства юстиції України, Міністерства фінансів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства внутрішніх справ України, Антимонопольного комітету України, Державної регуляторної служби України, Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. Згідно оприлюдненого аналізу регуляторного впливу, відповідні наради, консультації та обговорення у складі 18 осіб (імена учасників не розкриваються) відбулися на інтернет-форумі (Відкритий клуб незалежних оцінювачів «Вікно»), а також в соціальній мережі Facebook.

 

 

The-resolution-of-the-Cabinet-of-Ministers-of-Ukraine-will-be-brought-in-line-with-the-orders-of-the-State-Property-Fund-of-Ukraine-01

 

 

Згідно оприлюдненої інформації проектом постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2014 року за №358» (далі – Проект) приводяться положення Постанови у відповідність із нормами Податкового кодексу України, впроваджується новий підхід до реєстрації звітів про оцінку в єдиній базі даних звітів про оцінку та заходів із дослідження правильності складання суб’єктами оціночної діяльності звітів про оцінку.

 

Як стверджується у пояснювальній записці, запропонований Проектом метод регулювання наявних проблем підтримується оціночною спільнотою, нотаріусами та спеціалістами у сфері оподаткування. За словами чиновників, у Проекті відсутні правила та процедури, що відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» можуть містити ризики вчинення корупційних правопорушень.

 

За словами регулятора, обговорення положень даного Проекту відбулося ще у березні місяці поточного року шляхом проведення наради із залученням представників Нотаріальної палати України, Міністерства юстиції України, Міністерства фінансів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства внутрішніх справ України, Антимонопольного комітету України, Державної регуляторної служби України, Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. Згідно оприлюдненого аналізу регуляторного впливу, відповідні наради, консультації та обговорення у складі 18 осіб (імена учасників не розкриваються) відбулися на інтернет-форумі (Відкритий клуб незалежних оцінювачів «Вікно»), а також в соціальній мережі Facebook.

 

 

The-resolution-of-the-Cabinet-of-Ministers-of-Ukraine-will-be-brought-in-line-with-the-orders-of-the-State-Property-Fund-of-Ukraine-02

 

 

Реалізація Проекту потребує матеріальних витрат із Державного бюджету України. Як наслідок, Міністерству фінансів України необхідно також передбачати щороку під час складання проекту державного бюджету виділення Фонду державного майна України коштів для ведення єдиної бази даних звітів про оцінку. Зазначено, що зведені фінансово-економічні розрахунки до Проекту додаються.

 

 

ПРОЕКТ ПОСТАНОВИ | ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА | АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

 

 

Згідно пояснювальної записки, Проект разом із повідомленням про його оприлюднення та аналізом регуляторного впливу був розміщений 01.03.2018 на офіційному сайті Фонду для одержання зауважень і пропозицій. Крім того, розробником проведені наради із представниками міністерств та відомств України, Нотаріальної палати України. Таким чином, головний розробник Проекту вжив максимально вичерпних заходів для оприлюднення зазначеного проекту з метою забезпечення широкого громадського обговорення його положень не тільки професіоналами в сфері оцінки майна, а також усіма бажаючими взяти участь у його обговоренні членами суспільства.