МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПИТУВАННЯ
КОНТАКТИ
PDF Друк e-mail

КОНКУРСИ ПО-НОВОМУ: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ РЕФОРМ

 

27 березня 2016 року

 

Регіональне відділення Фонду державного майна України по місту Києву почало оприлюднювати перші результати конкурсів з відбору оцінювачів згідно нового Порядку конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду від 31.12.2015 за №2075, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 15.01.2016 за №60/28190.

 

 

Competitions-in-new-ways-first-results-of-reforms-1

 

 

Презентуючи оновлений Порядок, Фонд державного майна України обіцяв повне реформування системи конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності, запровадивши такий механізм, який дозволить чесно конкурувати учасникам конкурсу, а державним органам – обрати з числа усіх учасників в якості виконавця робіт з оцінки найбільш досвідченого суб’єкта, котрий має професійний досвід і репутацію, виконає роботу згідно із національними стандартами за прийнятну ціну і в процесі співпраці буде зацікавлений зберегти та примножити свою добру ділову репутацію.

 

Мова йшла також про те, що оновлений Порядок дозволить уникнути ризиків неконкурентних дій учасників, у тому числі зговору між собою. Також новий механізм виключить можливість будь-якого впливу комісії з конкурсного відбору на результат обрання переможця.

 

Як запропоновані нововведення знайшли свою реалізацію на практиці, кожен може оцінити самостійно.

 

 

Competitions-in-new-ways-first-results-of-reforms-2

Competitions-in-new-ways-first-results-of-reforms-3

 

 

Competitions-in-new-ways-first-results-of-reforms-4

Competitions-in-new-ways-first-results-of-reforms-5

 

 

Competitions-in-new-ways-first-results-of-reforms-6

 

 

По матеріалам: РВ ФДМУ по місту Києву