МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПИТУВАННЯ
КОНТАКТИ
PDF Друк e-mail

НАМІР ПРО СТВОРЕННЯ АСАМБЛЕЇ САМОРЕГУЛІВНИХ

ОРГАНІЗАЦІЙ ОЦІНЮВАЧІВ УКРАЇНИ

 

29 червня 2015 року

 

25 червня 2015 року в рамках першого дня засідань робочих груп Третьої Щорічної Одеської Конференції представники п’яти СРОО висловили намір про створення Асамблеї саморегулівних організацій оцінювачів України. У зв’язку з цим до уваги пропонується проект Установчого договору.

 

 

Assembly-of-public-organizations-2015-06-29

 

 

На засіданні робочої групи були обговорені питання можливості та доцільності створення відповідного органу, його цілей, основних завдань та напрямів діяльності, а також організаційних засад функціонування. За результатами обговорення даного питання учасниками робочої групи було доручено Голові Всеукраїнської Асоціації Фахівців Оцінки Степану Максимову розробити проект Установчого договору про створення Асамблеї саморегулівних організацій оцінювачів України та у строк до 01.07.2015 довести його до відома керівників всіх існуючих СРОО України для прийняття останніми рішення про вступ в члени Асамблеї.

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

 

Саморегулівні організації оцінювачів України у складі СРОО ВГО «Асоціація спеціалістів банківської оцінки України», СРОО ВГО «Всеукраїнська Асоціація Фахівців Оцінки», СРОО ВГО «Всеукраїнська спілка експертів оцінювачів», СРОО ВГО «Спілка оцінювачів землі» та СРОО ВГО «Спілка оцінювачів України» (найменування організацій подано за алфавітом) на виконання Меморандуму про співпрацю саморегулівних організацій оцінювачів від 27.03.2015 обговорили питання створення Асамблеї саморегулівних організацій оцінювачів України шляхом укладання відповідного Установчого договору.

 

Проект Установчого договору про створення Асамблеї саморегулівних організацій оцінювачів України пропонується обговорити в кожній СРОО, як з числа тих п’яти, що вже приймали участь у обговоренні даного питання в рамках засідання робочої групи, так і представниками двох інших організацій СРОО ВГО «Союз експертів України» та СРОО ВГО «Українське товариство оцінювачів» для прийняття рішення про вступ в члени Асамблеї шляхом підписання Установчого договору.

 

Проект Установчого договору про створення Асамблеї саморегулівних організацій оцінювачів України додається. Кінцеву редакцію Установчого договору із врахуванням конкретних зауважень від СРОО буде затверджено на засіданні керівників організацій при підписанні Установчого договору.

 

Підписання Установчого договору передбачається 09 липня 2015 року об 11.00 годині в головному офісі Всеукраїнської Асоціації Фахівців Оцінки за адресою: 04205, Україна, м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, будинок №21, корпус №3, офіс №9 (шостий поверх).

 

За дорученням організацій, що вирішили створити

Асамблею саморегулівних організацій оцінювачів України,

Степан Максимов

 

 

ДОДАТОК:

 

Проект Установчого договору про створення Асамблеї саморегулівних організацій оцінювачів України (редакція від 29.06.2015 у форматі *.pdf)

 

readmore