МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПИТУВАННЯ
КОНТАКТИ
PDF Друк e-mail

POSTMAN OF THE ASSOCIATION WILL COME BACK (PUAVS)

 

28 червня 2019 року

 

Він пішов, але обіцяв повернутися! Вже цієї осені Всеукраїнська Асоціація Фахівців Оцінки (PUAVS) відновлює роботу сервісу періодичної розсилки новин для своїх членів, а також інших представників оціночної спільноти та просто зацікавлених у розвитку професійної оціночної діяльності осіб. Відповіді на гострі та актуальні питання, професійні коментарі та аналітичні матеріали, свіжі та актуальні новини з областей оцінки, економіки, фінансів, політики, законодавства, юриспруденції, оподаткування, саморегулювання та інших, суміжних з професійною оціночною діяльністю областей надходитимуть до вашої електронної скриньки у вигляді персоналізованої адресної розсилки. Встигни оформити заявку!

 

 

Postman-of-the-Association-will-come-back

 

 

Як отримувати новини? Щоб отримувати професійні новини від АФО, достатньо просто надіслати зі своєї електронної скриньки коротке повідомлення (наприклад, «Хочу отримувати розсилку новин») на адресу служби технічної та інформаційної підтримки Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Вашу електронну адресу буде автоматично підключено до сервісу періодичної розсилки новин. Замовити розсилку від АФО можна також для своїх колег, друзів та партнерів (деталі за посиланням).

 

Чого чекати від розсилки? До оновленої розсилки потраплятимуть найсвіжіші та найактуальніші матеріали з офіційного сайту Всеукраїнської Асоціації Фахівців Оцінки (АФО), спеціалізовані та оперативні новини, практичні консультації та поради, аналітичні матеріали, фахові статті та література, анонси подій, зміни законодавчої та нормативно-методичної бази тощо.

 

Бажаєш бути в курсі подій щодня? Якщо ви бажаєте отримувати новини частіше, радимо підписатися на нашу офіційну сторінку у соціальній мережі Facebook та/або додати головну сторінку сайту організації до панелі закладок у вашому браузері.

 

Ми прагнемо бути ближче до наших друзів, колег і партнерів, а також підтримувати неформальне спілкування з усіма, хто пов’язаний з ринком професійних оціночних послуг.