МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПИТУВАННЯ
КОНТАКТИ
PDF Друк e-mail

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР: ОЦІНКА МАЙНА ДЛЯ ЗАСТАВИ

ТА РЕАЛІЗАЦІЇ БАНКІВСЬКИМИ УСТАНОВАМИ

 

28 лютого 2017 року

 

Громадська організація «Всеукраїнська Асоціація Фахівців Оцінки» запрошує всіх бажаючих прийняти участь у авторському науково-практичному семінарі Голови АФО Степана Максимова, присвяченому дослідженню актуальних питань оцінки майна для застави та реалізації банківськими установами, який проходитиме 21.03.2017 в приміщенні секційної зали Національної Академії Наук України за адресою: 01030, м. Київ, вул. Володимирська, 55 (третій поверх).

 

 

Welcome-to-the-scientific-seminar-Property-valuation-for-mortgage-and-sale-of-banking-institutions

 

 

В рамках семінару будуть висвітлені актуальні на сьогоднішній день правила, прийоми і методи визначення ринкової вартості майна та вартості його прискореної реалізації з урахуванням нинішніх особливостей розвитку національної економіки. Основна мета полягає в систематизації прийомів визначення ринкової і ліквідаційної вартостей в умовах кризових явищ, коли ринки майна стають депресивними і слаболіквідними, і коли оцінювачам приходиться працювати в умовах невизначеності реальних цін реалізації майна.

 

Вся інформація, подана на семінарі, надасть можливість оцінювачам та іншим зацікавленим особам чіткіше відчути та визначити «найбільш ймовірну» ринкову та ліквідаційну вартості залежно від мети оцінки. Участь у семінарі буде цінною не лише для практикуючих оцінювачів, але й для співробітників кваліфікованих інститутів, таких як банківські та кредитні установи, страхові компанії, Фонд державного майна України та його регіональні відділення, Національний банк України, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб тощо. В цілому програма семінару представлятиме собою своєрідний зосереджений погляд на ті факти, які залишились не дослідженими в широко відомих оціночних практиках.

 

Науково-практичний семінар розпочнеться 21.03.2017 об 11:00 годині (початок реєстрації учасників – з 10:00 години) у приміщенні секційної зали Національної Академії Наук України за адресою: 01030, м. Київ, вул. Володимирська, 55 (третій поверх). Вартість участі у семінарі – 200 гривень.

 

Про своє бажання прийняти участь у семінарі просимо повідомляти за телефонами головного офісу АФО – (044)228 35 88, (044)502 23 54, (067)238 30 77 (контактна особа – Алла Городник), або електронною поштою на адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

Більш детальну інформацію можна отримати, звернувшись за вказаними телефонами головного офісу, а також слідкуючи за новинами на нашому сайті.

 

Чекаємо на Вас!