МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПИТУВАННЯ
КОНТАКТИ
Головна сторінка
PDF Друк e-mail

THE PUBLIC ORGANIZATION
«PAN UKRAINIAN ASSOCIATION OF VALUATION SPECIALISTS»

ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ФАХІВЦІВ ОЦІНКИ

Громадська організація «Всеукраїнська Асоціація Фахівців Оцінки» (скорочена назва – АФО) є добровільним громадським об’єднанням оцінювачів та інших фахівців, пов’язаних з ринком професійних оціночних послуг, яке здійснює діяльність, направлену на розвиток та підвищення професійного рівня оцінювачів та оціночної діяльності в Україні. Асоціація є некомерційною неприбутковою організацією та не має на меті отримання прибутку від своєї діяльності.

ПРО НАС ЧЛЕНСТВО СКЛАД FAQ НОВИНИ КОНТАКТИ ОГОЛОШЕННЯ

Діяльність АФО ґрунтується на добровільній участі, рівноправ’ї її членів, демократії, самоуправлінні, законності і гласності, захисті прав і законних інтересів її членів. Членами АФО можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, які досягли 18 років.

 

Успіх – це шлях, а не мета!

Amazing-Mountain-Road_700_px

 

Всеукраїнська Асоціація Фахівців Оцінки велику увагу приділяє постійному удосконаленню своєї діяльності, аби бути максимально корисною для своїх членів. Успіх для нас – це щоденна кропітка праця, а не кінцева мета. Починаючи з 2006 року досягнуто багато здобутків, але попереду ще довгий і звивистий шлях. Проте з кожним кроком ми стаємо на одну сходинку вище, на один крок ближче до цілі. Постійний рух уперед додає сил та наснаги.

 

facebook_icon

 

https://www.facebook.com/afo.com.ua

 

Приєднуйтесь!

Повернутися на початок


П’ять основних конкурентних переваг
Всеукраїнської Асоціації Фахівців Оцінки


 

Перша

 

main_01

Ми маємо бездоганну репутацію та багатий практичний досвід

 

Здійснюючи свою діяльність на ринку України з 2006 року Всеукраїнська Асоціація Фахівців Оцінки змогла зарекомендувати себе у якості надійного, професійного та відповідального громадського об’єднання, яке завжди намагається максимально ефективно захищати права і законні інтереси не тільки своїх членів, але й інших учасників ринку. Асоціація підтримує дружні стосунки з іншими саморегулівними організаціями оцінювачів України, університетами, навчальними закладами, фаховими об’єднаннями, торгово-промисловими палатами, інститутами судових експертиз, мистецтвознавчими закладами тощо. Фахівці Асоціації є членами громадських рад, на постійній основі приймають участь в екзаменаційних комісіях, робочих групах, консультативних дорадчих органах, а також у законотворчому процесі. Серед членів АФО є фахівці, сертифіковані міжнародними організаціями (TEGoVA, RICS, ASA).

   


Друга

 

main_02

У нас всі рівні

 

Теплі та дружні стосунки між усіма членами АФО, максимально демократичний стиль керівництва Асоціацією, дозволяють створити внутрішньо-організаційну атмосферу, де кожен індивідуальний член має можливість для ефективної самореалізації, а також для професійного та особистого розвитку. Серед членів АФО немає «еліти» і «низів». Всі як один рівні у своїх правах та обов’язках. Керівництво АФО завжди на прямому зв’язку зі своїми членами і готове у будь-який момент до професійного спілкування із ними з метою надання відповідних порад, роз’яснень та консультацій.

   


Третя

 

main_03

Нам довіряють

 

Стабільна щорічна позитивна динаміка зростання персонального складу АФО – для нас це головний показник довіри представників оціночної спільноти України. Державні, громадські органи та університети залучають наших спеціалістів у якості консультантів, викладачів і, безумовно, фахівців з професійної оцінки.

   


Четверта

 

main_04

Прозорість та публічність – наше кредо

 

Всеукраїнська Асоціація Фахівців Оцінки забезпечує для своїх членів вільний доступ до інформації про її діяльність, у тому числі про прийняті рішення та про здійснені статутні завдання, шляхом оперативного та регулярного розміщення такої інформації на офіційному сайті АФО, публікації номерів власного електронного журналу «Вісник Асоціації», а також шляхом персоналізованої адресної розсилки. Кожен член, за його бажанням, має власну індивідуальну сторінку на офіційному сайті АФО, на якій може розміщувати будь-які додаткові дані про себе ділового характеру.

   


П’ята

 

main_05

Нас визнають у світі

 

Серед членів Асоціації Фахівців Оцінки є загальновідомі іноземні лідери оціночної галузі, зокрема представники США та Росії. АФО має договір про співпрацю з Американським фондом оцінки «The Appraisal Foundation», в тому числі і щодо ексклюзивного права перекладу загальновизнаних стандартів професійної оціночної практики USPAP.

   

Повернутися на початок


Представництво Всеукраїнської Асоціації
Фахівців Оцінки на території України


 

І це ще не все

 

main_06

У нас 21 осередок на території України

 

Всеукраїнська Асоціація Фахівців Оцінки станом на сьогоднішній день має 19 обласних осередків: Вінницький, Волинський, Житомирський, Запорізький, Івано-Франківський, Дніпропетровський, Київський, Кіровоградський, Львівський, Одеський, Полтавський, Сумський, Тернопільський, Харківський, Херсонський, Хмельницький, Черкаський, Чернівецький, Чернігівський, а також 2 осередки в м. Києві і в Республіці Крим.Повернутися на початок