МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПРОС
КОНТАКТЫ
PDF Печать E-mail

ОПРЕДЕЛЕНИЕ СТОИМОСТИ ИМУЩЕСТВА, КОТОРОЕ ИМЕЕТ

ОГРАНИЧЕННЫЙ СРОК ИСПОЛЬЗОВАНИЯ

 

07 марта 2020 года

 

К Общественной организации «Всеукраинская Ассоциация Специалистов Оценки» обращаются оценщики с вопросами по определению стоимости имущества, в частности продуктов питания, срок службы которых ограничен. По мере приближения срока хранения такого имущества до конечного срока его использования происходит обесценивание этого имущества. Такое имущество продается со скидкой от начальной цены. Вопрос заключается в том, как формализовать эту скидку в зависимости от времени, прошедшего с момента его изготовления, для каждого типа имущества, имеющего ограниченный срок хранения.

 

 

Степан Максимов

 

 

У якості відповіді на дане питання у розділі «Питання та відповіді» запропоновано варіант визначення вартості майна, коли строк зберігання його наближається до критичного. Ця вартість визначається через ціну майна, що має достатній термін використання і яка є ефективною (дієвою) на ринку.

 

Результат цієї статті полягає у наданні практичних рекомендацій оцінювачам як визначити вартість майна для відчуження у випадку, коли майно має обмежений термін зберігання і його потрібно відчужити під кінець терміну зберігання. Тому що час з моменту виготовлення майна наближається до критичного, тобто до часу, коли наступає термін, після якого це майно підлягає утилізації і вже не може бути використано за прямим його призначенням, то цілком природно, що і вартість такого майна вже не така як майна, для якого цей критичний термін наступить значно пізніше.

 

Повний текст статті можна знайти у розділі «Питання та відповіді» або просто перейшовши за посиланням. Приємного читання!