МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПРОС
КОНТАКТЫ
PDF Печать E-mail

ИНФОРМАЦИОННОЕ СООБЩЕНИЕ КОМИССИИ АСО ПО МЕЖДУНАРОДНОЙ СЕРТИФИКАЦИИ

НА ПРАВО ПРИСВОЕНИЯ СТАТУСА «ПРИЗНАННЫЙ ОЦЕНЩИК WAVO-WRV»

(WORLD RECOGNISED VALUER)

 

15 сентября 2019 года

 

Всемирная Ассоциация Оценочных Организаций – World Assosiation of Valuation Organization (WAVO), членом которой является Всеукраинская Ассоциация Специалистов Оценки (АСО), решением Исполнительного Комитета  WAVO от 09 августа 2019 года делегировала АСО право сертифицировать оценщиков на получение статуса «Всемирно Признанный Оценщик» – World Recognised Valuer (WRV). Оценщикам, которые успешно прошли сертификацию, WAVO присваивает статус «Признанный Оценщик Всемирной Ассоциации Оценочных Организаций WAVO-WRV».

 

 

Informatsiyne-Povidomlennya-Komisiyi-AFO-z-mizhnarodnoyi-sertyfikatsiyi-na-pravo-prysvoyennya-statusu-Vyznanyy-Otsinyuvach-WAVO-WRV

 

 

Для проведення міжнародної сертифікації практикуючих оцінювачів на отримання статусу WAVO-WRV рішенням Президії АФО створена Комісія з Міжнародної Сертифікації (КМС). У своїй діяльності КМС керується Положенням про порядок міжнародної сертифікації оцінювачів на присвоєння статусу WAVO-WRV та спирається на керівні настанови з цього питання Виконавчого Комітету WAVO (WAVO Executive Board – www.wavoglobal.org).

 

Головним принципом діяльності КМС є неупереджений висококваліфікований та ретельний розгляд атестаційної справи оцінювача та фахове тестування претендентів на отримання статусу WRV з урахуванням:

 

  • Загального та спеціального рівня знань з питань вартісної оцінки.

 

  • Наявності практичного досвіду в сфері професійної оціночної діяльності.

 

  • Наявності національного сертифіката оцінювача.

 

  • Бездоганної професійної репутації.

 

  • Знання вимог діючих редакцій Національних Стандартів та Міжнародних Стандартів Оцінки (International Value Standards – IVS) Міжнародного Комітету зі Стандартів Оцінки (IVSC).

 

  • Успішного проходження сертифікації на право отримання статусу WRV – «Визнаний Оцінювач WAVO-WRV».

 

  • Прийняття зобов’язань керуватися в своїй діяльності Кодексом Етики та Професійної Поведінки Оцінювача.

 

КМС розробила порядок проведення сертифікації та затвердила вимоги до оцінювачів, які претендують на  статус WRV. Виконавчий Комітет WAVO схвалив надані для розгляду документи з сертифікації і дав дозвіл КМС від імені WAVO та АФО сертифікувати оцінювачів на присвоєння їм статусу WRV.

 

КМС планує 30-31 жовтня 2019 року провести сертифікаційну сесію зі складанням іспиту на визнання WRV. Склад учасників сертифікаційної сесії формується згідно поданих заяв оцінювачів. Форма заяви надається КМС за запитом кандидата. Запити на участь в сертифікації надсилаються на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript . Після отримання запиту КМС разом з формою заяви участь в  сертифікації кандидату також надсилається електронна версія останньої версії Міжнародних Cтандартів Оцінки з метою опрацювання для проходження тестування.

 

30 жовтня 2019 року для претендентів на звання WRV будуть організовані практичні заняття на засвоєння основних положень Міжнародних Cтандартів Оцінки і питань, що будуть внесені на тестування.

 

31 жовтня 2019 року буде проведено тестування кандидатів, за результатами якого КМС прийме рішення про відповідність їх знань та навичок рівню WRV. Протокол засідання КМС разом із результатами тестування кандидатів буде передано в Президію АФО для остаточного затвердження списку оцінювачів, які рекомендуються WAVO для присвоєння їм звання WRV.

 

АФО надсилає відповідні документи у Виконавчий комітет WAVO для реєстрації оцінювачів, яким присвоєно статус WRV та для розміщення їх в реєстрі WAVO-WRV та на сайті WAVO.

 

Оцінювачу, який успішно пройшов сертифікацію, оформлюється та видається іменний сертифікат «Всесвітньо Визнаний Оцінювач» – World Recognised Valuer (WRV) затвердженого міжнародного зразка та надається право використовувати особисту печатку встановленого зразка. Оцінювач який отримав статус WRV, має право позначати цей статус при листуванні у вигляді скорочення WRV, яке вказується після його прізвища.

 

Рішенням Президії АФО оплата сертифікації оцінювачів на отримання статусу «Всесвітньо Визнаний Оцінювач» встановлена в розмірі 8000 гривень. Оплата здійснюється на рахунок АФО. Для підтримання статусу World Recognised Valuer (WRV) в реєстрах на сайтах WAVO та АФО оцінювачі, які отримали цей статус, щорічно до  першого квітня поточного року сплачують на рахунок АФО  2000 гривень.

 

Всі, хто бажає отримати статус  World Recognised Valuer (WRV), повинні до  07 жовтня 2019 року надіслати на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript відповідну заяву на участь у сертифікації.