МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПРОС
КОНТАКТЫ
PDF Печать E-mail

СВЕТЛАНА БУЛГАКОВА: РОЛЬ ФОНДА ГОСУДАРСТВЕННОГО ИМУЩЕСТВА УКРАИНЫ

В МЕТОДИЧЕСКОМ ОБЕСПЕЧЕНИИ ОЦЕНКИ ЗАЛОГОВОГО ИМУЩЕСТВА

 

24 июля 2019 года

 

Доклад Булгаковой Светланы Алимовны, директора Департамента оценки имущества, имущественных прав и профессиональной оценочной деятельности Фонда государственного имущества Украины, на тему: «Роль Фонда государственного имущества Украины в методическом обеспечении оценки залогового имущества». Доклад был представлен 11.07.2019 в рамках научно-практического семинара на тему «Международные и отечественные требования по обеспечению кредитных обязательств и их практическая реализация при оценке и мониторинге залогов».

 

 

Булгакова Светлана Алимовна

 

 

Нагадаємо, науково-практичний семінар на тему «Міжнародні та вітчизняні вимоги щодо забезпечення кредитних зобов’язань та їх практична реалізація при оцінці та моніторингу застав» проходив 11 липня 2019 року у приміщенні ДВНЗ «Університет банківської справи». Захід організовано Університетом банківської справи спільно з Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Незалежною Асоціацією Банків України, Фондом державного майна України, Фондом гарантування вкладів фізичних осіб та Громадською організацією «Всеукраїнська Асоціація Фахівців Оцінки», за підтримки Національного банку України.

 

У своїй доповіді Світлана Булгакова розповіла про загальну кількість оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності, які значаться у державному реєстрі регулятора, а також безпосередньо займаються професійною оціночною діяльністю у розрізі спеціалізацій та динаміки по роках. Значну увагу було приділено окремим аспектам Положення про визначення банками України розміру кредитного ризику за активними банківськими операціями, зокрема, критеріям Національного банку України, що висуваються до суб’єктів оціночної діяльності. Також Світлана Булгакова відповіла на численні запитання учасників науково-практичного семінару, в тому числі, і щодо особливостей взаємодії Національного банку України з Фондом державного майна України.

 

 

 

 

Як вже зазначалося раніше, в рамках семінару розглядалися питання щодо мети, змісту, порядку проведення робіт та звітності щодо виконання банками сучасних вимог щодо оцінки та зниження рівня кредитних ризиків зі спеціальним акцентом на забезпечення кредитних зобов’язань, а також подальшої перспективи розвитку цих робіт з урахуванням існуючої загальноєвропейської практики. Значна увага була приділена практичним аспектам та досвіду виконання цих вимог у системоутворюючих банках. В цілому учасники мали змогу ознайомитися із сучасним міжнародним та вітчизняним досвідом із вищезазначених питань.

 

Перша та друга частини фотозвіту вищезазначеного семінару.