МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПРОС
КОНТАКТЫ
PDF Печать E-mail

IVSC-WAVO GLOBAL VALUATION CONFERENCE 2022

 

July 12, 2022

 

On June 29-30, 2022, a large-scale and meaningful International conference on valuation activities under the general name: «IVSC-WAVO Global Valuation Conference 2022» was held in Berlin. The organizer of the Conference was the all-German body for the certification of evaluators of the banking sector HypZert with the assistance of the International Valuation Standards Council (IVSC) and the World Association of Valuation Organizations (WAVO). The Conference was held as part of the annual congress of the HypZert organization, which this year was dedicated to the 25th anniversary of its activity.

 

 

IVSC-WAVO-Global-Valuation-Conference-2022

 

 

Для участі в конгресі були запрошені німецькі та іноземні фахівці професійної оціночної спільноти в тому числі сертифіковані компанією HypZert оцінювачі, які отримали право на надання послуг з оціночної діяльності для банків та інших фінансових установ. Масштаб конгресу є досить вражаючим, оскільки кількість зареєстрованих учасників конференції і конгресу в цілому наблизилась до 2000 осіб. Саме тому його проведення відбулось в найбільш великому конференц-залі готелю Berlin Central District-Marriot.

 

На відкритті конгресу з привітаннями до його організаторів і учасників виступили представники уряду та Асоціації Іпотечних банків Німеччини, керівництво Міжнародної Ради зі Стандартів Оцінки IVSC та Всесвітньої Асоціації Оціночних Організацій (WAVO).

 

Програма конференції включала доповіді низки провідних міжнародних фахівців з оціночної діяльності, які спеціалізуються в методології та практиці банківської оцінки.

 

Персональні запрошення від організаторів для участі у засіданнях конференції та святкуваннях 25річчя компанії HypZert отримали президент Всеукраїнської Асоціації Фахівців Оцінки Степан Максимов та віце-президент АФО, член колегії IVSC, член ради директорів WAVO проф. Валерій Якубовський. Проф. Валерій Якубовський виступив з доповіддю на тему: «Stochastic Model of Time Effect Consideration in Assets Valuation: «Follow-the-Cycle Approach», яка присвячена розробленому новому підходу для врахуванню часового фактору при оцінці вартості активів. В основу підходу покладені стохастичні уявлення про динаміку часової зміни ринкової вартості активів.

 

В рамках роботи конгресу відбулись також засідання Генеральної Асамблеї Всесвітньої Асоціації Оціночних Організацій (WAVO), членом якої є і Всеукраїнська Асоціація Фахівців Оцінки. На Генеральній Асамблеї проф. Валерій Якубовський був обраний директором і ввійшов до складу Ради директорів Всесвітньої Асоціації Оціночних Організацій (WAVO).

 

Під час проведення конгресу д-р Степан Максимов та проф. Валерій Якубовський провели ряд зустрічей та обговорили низку важливих для подальшого розвитку оціночної діяльності питань з присутніми керівниками міжнародних організацій. Зокрема, з генеральним директором Ради з Міжнародних Стандартів Оцінки (IVSC) Ніком Телботом були обговорені питання запровадження в Україні міжнародних стандартів IVS та сертифікації оцінювачів за цими стандартами.

 

Генеральний директор IVSC Нік Телбот схвально сприйняв інформацію, що стандартами з оцінки в Україні можуть стати Міжнародні Стандарти Оцінки (IVS) і запевнив що Рада з Міжнародних Стандартів Оцінки (IVSС) підпише Угоду з українським регуляторним органом з оцінки Фондом державного майна України на безоплатне і безперешкодне використання Міжнародних Стандартів Оцінки (IVS) в Україні.

 

З президентом Всесвітньої Асоціації Оціночних Організацій (WAVO) Едвардом Ау та його наступником, новим президентом WAVO д-ром Адріаном Кріві були обговорені питання подальшого розвитку співпраці та ролі статусу Міжнародно Визнаного Оцінювача (WRV-World Recognized Valuer), який отримують оцінювачі організацій членів WAVO. Право на сертифікацію WRV-World Recognized Valuer Всесвітня Асоціація Оціночних Організацій два роки тому надала і Всеукраїнській Асоціації Фахівців Оцінки. За цей час в Україні вже 61 оцінювач мають статус WRV-World Recognized Valuer.

 

В конструктивному руслі пройшла також зустріч з головою комітету із закордонних справ Інституту Оцінки США (Аppraisal Institute – AІ), віце-президентом WAVO Террі Данкіном. Були досягнуті домовленості і заплановані конкретні заходи щодо взаємодії з цією авторитетною оціночною організацією американського континенту.

 

Наступні кроки розвитку співпраці HуpZert і ВАФО обговорювались з генеральним директором організації HуpZert Райнером Люксом. Насамперед, це питання, які стосуються сертифікації оцінювачів для роботи з банками, оскільки HуpZert є загально визнаним міжнародним органом з сертифікації оцінювачів банківського сектору економіки.

 

 

Фотозвіт Конгресу та Конференції надає уяву про масштабність заходу.