МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПРОС
КОНТАКТЫ
PDF Печать E-mail

ВАЛЕРИЙ ЯКУБОВСКИЙ УТВЕРЖДЕН ЧЛЕНОМ КОЛЛЕГИИ

ПО ПРИЗНАНИЮ ЧЛЕНСТВА И СТАНДАРТОВ IVSC

 

01 августа 2021 года

 

Совет по Международным Стандартам Оценки сообщил вице-президенту Всеукраинской Ассоциации Специалистов Оценки Валерию Якубовскому об успешном прохождении его кандидатуры установленной номинационной процедуры и утверждении его членом Коллегии Совета МСО по Признанию Членства и Стандартов МСО.

 

 

Valeriy-Yakubovskyy-has-been-approved-as-a-member-of-the-IVSC-01

 

 

Генеральний директор IVSC Нік Телбот у своєму листі від 30.07.2021, зокрема, повідомив наступне: «Шановний пане Валерію, я маю честь писати до Вас від імені Комітету з номінацій IVSC стосовно Членства у Колегії з Визнання Членства та Стандартів. Ми хотіли б подякувати Вам за те, що Ви погодились надіслати заявку на членство в Колегії IVSC з Визнання Членства та Стандартів. Ми раді повідомити, що Ваша кандидатура успішно пройшла встановлену номінаційну процедуру та затверджена в якості члена Колегії з Визнання Членства та Стандартів IVSC з початковим терміном на 3 (три) роки починаючи з серпня цього року. Ще раз висловлюємо вдячність за готовність у сприянні подальшого розвитку IVSC на цьому критичному етапі нашої подорожі».

 

 

Valeriy-Yakubovskyy-has-been-approved-as-a-member-of-the-IVSC-02

 

 

У зв’язку із цією подією Президент АФО Степан Максимов привітав Валерія Якубовського від імені всіх членів Асоціації: «Рада з Міжнародних Стандартів Оцінки повідомила віце-президента Всеукраїнської Асоціації Фахівців Оцінки Валерія Якубовського, що його кандидатура успішно пройшла встановлену номінаційну процедуру і він затверджений членом Колегії Ради МСО з Визнання Членства та Стандартів МСО. Члени Асоціації вітають професора Валерія Якубовського з призначенням в такий всесвітньо визнаний орган із вартісної оцінки. Членство в Колегії Ради Валерія Якубовського є визнанням його високого професійного рівня і авторитету Асоціації Фахівців Оцінки».