МЕНЮ
ПЕРСПЕКТИВА
КУРС ВАЛЮТ
ОПРОС
КОНТАКТЫ
PDF Печать E-mail

БАЛТИЙСКО-ЧЕРНОМОРСКИЙ ЭКОНОМИЧЕСКИЙ ФОРУМ:

МЕМОРАНДУМ О СОТРУДНИЧЕСТВЕ

 

30 мая 2017 года

 

24 мая 2017 года в литовском городе Клайпеда состоялся первый этап четвертого Балтийско-Черноморского экономического форума, по результатам которого подписан Меморандум о сотрудничестве между ГП «Херсонский морской торговый порт», ГП «Клайпедский государственный морской порт», ОО «Балтийско-Черноморский экономический форум» и ОО «Всеукраинская Ассоциация Специалистов Оценки».

 

 

Baltic-Black-Sea-Economic-Forum-Memorandum-of-Cooperation-01

 

 

Як повідомляє офіційний сайт Посольства України в Литовській Республіці, у роботі форуму взяли участь: українська делегація на чолі з Головою Херсонської обласної державної адміністрації А. Гордєєвим, керівники та співробітники Клайпедської мерії, фахівці представництва Європейської Комісії у Литві, керівники Херсонського та Клайпедського морських портів, Клайпедської вільної економічної зони і окремих литовських компаній, а також експерти та представники ЗМІ.

 

У ході форуму відбулися презентації економічної стратегії м. Клайпеда та плану розвитку Херсонського морського торгового порту, було обговорено питання розвитку портової галузі України і Литви та роль морських портів Херсона і Клайпеди у загальній мережі портів Балтійського та Чорноморського басейнів, а також перспективи реалізації вже розпочатих та можливості започаткування нових спільних українсько-литовських проектів у м. Херсон.

 

Окрему увагу було приділено питанням впровадження інновацій у портових містах і можливостям залучення інвестицій та структурних фондів ЄС у розвиток інфраструктури.

 

 

Baltic-Black-Sea-Economic-Forum-Memorandum-of-Cooperation-02

 

 

За результатами форуму підписано Меморандум про співробітництво між ДП «Херсонський морський торговий порт», ДП «Клайпедський державний морський порт», ГО «Балтійсько-Чорноморський економічний форум» та ГО «Всеукраїнська Асоціація Фахівців Оцінки».

 

Другий етап четвертого форуму планується провести 01.09.2017 року у м. Херсон. Три попередні Балтійсько-Чорноморські економічні форуми проводилися в Україні – 14.06.2013 (пмт. Лазурне Херсонської області), 18.06.2015 (м. Херсон) та 17.06.2016 (м. Херсон). Організаторами першого форуму були ГО «Чорноморська бізнес-ліга» та ТОВ «Евро-Прогрес ЛТД», другого та третього – Херсонська міськрада за активної підтримки Почесного консула Литовської Республіки В. Попова, якого обрано Головою правління форуму.

 

У роботі попередніх форумів брали участь представники місцевих органів влади та ділових кіл України і країн Балтії, а також дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні.